Alkoholomierz miernik z termometrem w pudełku drewnianym BOX Etui Zobacz większe

Alkoholomierz miernik z termometrem w pudełku drewnianym BOX Etui

ALKOHOLM-Drewno

Nowy produkt

Przedstawiamy państwu fantastyczny zestaw alkoholomierzy i cukromierza: - cukromierz od -3 do 40 -niezbędny do zrobienia wina słodkiego, półsłodkiego, wytrawnego. Pokazuje ilość cukru w winie i jaką moc będzie miało wino przed fermentacją oraz po fermentacji. - alkoholomierz 0-40 % - miernik służący do pomiaru nalewek rozcieńczonych do 40 % , przydatny do fermentacji , czy też produkcji win, słabszych nalewek. - alkoholomierz 40%-70% - miernik służący do pomiaru rozcieńczonego spirytusu , przydatny do mocnych nalewek. - alkoholomierz 70%-100% - miernik służący do rektyfikacji , destylacji , przydatny do pomiaru wyrobów spirytusowych.

Więcej szczegółów

Dostępny

64,89 zł brutto

Więcej informacji

Alkoholomierze zestaw w drewnianym etui  4 w  1 ! HIT SEZONU ! 

Przedstawiamy państwu fantastyczny zestaw alkoholomierzy 0-40%, 40-70%, 70-100% w drewnanym etui, które chroni alkoholomierze oraz cukromierz. W skład zestawu wchodzą :

- cukromierz od -3 do 42 Niezbędny do zrobienia wina słodkiego, półsłodkiego, wytrawnego. Pokazuje ilość cukru w winie i jaką moc będzie miało wino przed fermentacją oraz po fermentacji

- alkoholomierz 0-40 % , miernik służący do pomiaru nalewek rozcieńczonych do 40 % , przydatny do fermentacji , czy też produkcji win, słabszych nalewek.

- alkoholomierz 40%-70% , miernik służący do pomiaru rozcieńczonego spirytusu , przydatny do mocnych nalewek.

- alkoholomierz 70%-100% , miernik służący do rektyfikacji , destylacji , przydatny do pomiaru wyrobów spirytusowych.


Zestaw umieszczony w drewnianym opakowaniu, bardzo funkcjonalny sposób na bezpieczne przechowywanie alkoholomierzy idealny na prezent. W 1 zestawie , otrzymujemy alkoholomierze 0-100 % oraz cukromierz.

wymiar drewnianego etui : długość 25 cm , szerokość 10 cm , głębokość 3,3 cm


Informujemy iż produkty takie jak cukier i inne dodatki smaku maskują dokładne stężenie alkoholi, gdyż zwiększają gęstość cieczy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: