WZIERNIK WIZJER LATARKA 360 SMS 51mm DESTYLATOR KWASOODPORNY NIERDZEWNY

Wziernik-51-SMS

Nowy produkt

239,00 zł brutto

Więcej informacji

WZIERNIK KWASOODPORNY NIERDZEWNY 51 MM  Do DESTYLATORA

WZIERNIK KWASOODPORNY NIERDZEWNY 51 MM na złączu SMS.

Istnieje możliwość ucięcia złącza i wtedy otrzymujemy wziernik rurowy.

Wziernik posiada pełny przepływ , szkoło hartowane boro-krzemowe uszczelnione jest od środka specjalnymi uszczelkami odpornymi na wysoką temperaturę i alkohol. Konstrukcja oparta na 4 mocowaniach i prętach. Wziernik wizualnie i jakościowo prezentuje się rewelacyjnie. Bardzo dokładne wykonanie. Zestaw w pełni nierdzewny , wraz z prętami i nakrętkami.

Zasyp wziernika :

Wziernik zasypujemy wypełnieniem pryzmatycznym : sprężynkami i zmywakami, które służą jako podtrzymanie wypełnienia pryzmatycznego.

Możemy zastosować wypełnienie miedziane , bądź kwasoodporne.

Jeśli użyjemy wypełnienia miedzianego , wtedy wziernik służy jako katalizator.

Montaż wziernika :

Jeśli wziernik mocujemy na złączu SMS wtedy montaż jest błyskawiczny, wystarczy tylko spiąć klamrą zaciskową wziernik do kolumny i głowicy.

SZKŁO Boro-krzemowe:

Jest odporne na  agresywne chemikalia zawiera wysoki procent krzemionki i znaczną domieszkę tlenku boru. Może być frezowane,  szlifowane i hartowane. Ma niski współczynnik rozszerzalności cieplnej, wysoka odporność na szok termiczny i zdolność do pracy w temperaturze do ok. 450 °C w dłuższym przedziale czasu czynią ten rodzaj szkła szczególnie użytecznym do pracy w stabilnych warunkach temperaturowych. Również nadaje  się do pracy w niskich temperaturach. Wytrzymuje temperatury do około -196 °C (np. w kontakcie z ciekłym azotem). Podczas rozmrażania należy zapewnić różnicę temperatur nie przekraczającą 100 K.Szkło to jest wyjątkowo odporne na działanie wody, alkaliów, kwasów i substancji organicznych.

Jeśli wziernik wspawujemy do rury , to przed wspawaniem należy go rozkręcić. Odkręcamy nakrętki kołpakowe i nierdzewne kołnierze wspawujemy do rury. Później cały zestaw należy ponownie skręcić i precyzyjnie włożyć szkło do wyżłobienia w kołnierzu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: