DESTYLATOR SMS100 L NIERDZEWNY NA RURZE 100 na PRĄD

DESTYLATOR-100L-R100-PRAD-sms

Nowy produkt

2 275,61 zł netto

Więcej informacji

DESTYLATOR 100 L NIERDZEWNY NA RURZE 100

Destylator na gaz typu aabratek na rurze 100mm nierdzewnej gatunku 304, spawana metodą Tig, trawiona zanurzeniowo. Zestaw ze zbiornikiem 100 litrów.

Destylator na złaczu CLAMP.

W tego typu destylatorach otrzymujemy za pierwszym razem spirytus wysokogatunkowy 96%. Urządzenie pozwala osiągnąć destylat na najwyższym poziomie czystości.

Świetnie nadaję do destylacji olejków eterycznych , wody jak i roztworów wysokoprocentowych.

Wysokość całego zestawu wraz ze zbiornikiem około 200 cm.

Głowica wraz z spawaną tamką, przy wylocie odbioru. Głowica spawana pod kątem około 105 stopni. Do głowicy nasówana jest nasadka ze spiralą chłodzącą wraz z odpowietrznikiem i dwoma wejściami do wody. Spirala chłodząca wykonana jst z 6 metrów rurki Fi 8.

Kolumna rektyfikacyjna wysoka na 120 cm , wykonana z rurki 100 mm nierdzewnej gatunku 304. Kolumne zasypuję się sprężynkami nierdzewnymi i miedzianymi. Na doł kolumny stosujemy zmywak na podtrzymanie wypełnienia. Sprężynki nierdzewne i miedziane również przedziela się zmywakiem, aby one się nie zmieszały. 20 cm od góry kolumny wspawany jest port 1/8 cala na termometr.

Zestaw po otrzymaniu należy pzremyć dokłądnie ciepłą wodą.

W skład wystawionego zestawu wchodzą : zbiornik , kolumna z portem na termometr(bez wypełnienia), głowica i nasadka ze spiralą podwójną.

Posiadamy destylatory na różnych średnicach rur jak i zbiornikach.

Nie wiesz, jak podłączyć destylator?

Przykładowy schemat podpięcia destylatora:

Jak podłaczyć destylator schemat