DESTYLATOR 50 L NIERDZEWNY KWASOODPORNY DWA termometry

DESTYLATOR-50L-R50-Wziernik-gaz

New product

1 780,49 zł tax excl.

More info

Destylator Aabratek 50L z wefluksem zewnętrznym

Destylator elektryczny typu aabratek na rurze 50.8 mm nierdzewnej gatunku 304, spawana metodą Tig, trawiona zanurzeniowo. Zestaw ze zbiornikiem 50 litrów 

Destylator na złaczu CLAMP. istnieje również wykonanie na złączu SMS, wywijce, nypel mufa (najwyogodniejszym złączem jest złącze CLAMP)

W tego typu destylatorach otrzymujemy za pierwszym razem spirytus wysokogatunkowy 96%. Urządzenie pozwala osiągnąć destylat na najwyższym poziomie czystości.

Świetnie nadaję do destylacji olejków eterycznych , wody jak i roztworów wysokoprocentowych.

Wysokość całego zestawu wraz ze zbiornikiem około 190 cm.

Głowica wraz z spawaną tamką, przy wylocie odbioru. Głowica spawana pod kątem około 105 stopni. Do głowicy nasówana jest nasadka ze spiralą chłodzącą wraz z odpowietrznikiem i dwoma wejściami do wody. Spirala chłodząca wykonana jst z 6 metrów rurki Fi 8 (isnieje również możliwość wykokania z 3metrowej rurki).

Kolumna rektyfikacyjna wysoka na 120 cm , wykonana z rurki 50.8 mm nierdzewnej gatunku 304. Kolumne zasypuję się sprężynkami nierdzewnymi i miedzianymi. Na doł kolumny stosujemy zmywak na podtrzymanie wypełnienia. Sprężynki nierdzewne i miedziane również przedziela się zmywakiem, aby one się nie zmieszały. 20 cm od góry kolumny wspawany jest port 1/8 cala na termometr.

Zestaw po otrzymaniu należy pzremyć dokłądnie ciepłą wodą.

W skład wystawionego zestawu wchodzą : zbiornik , kolumna z portem na termometr, wypełnienie z stali nierdzewnej kawsoodpornej i z miedzi, głowica i nasadka ze spiralą podwójną - dzięki temu rozwiązaniu oszczędzamy wodę.

Posiadamy destylatory na różnych średnicach rur jak i zbiornikach.

Na dole prezentujemy przykładowy schemat podpięcia destylatora
:

Jak podłaczyć destylator schemat

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

DESTYLATOR 50 L NIERDZEWNY KWASOODPORNY DWA termometry

DESTYLATOR 50 L NIERDZEWNY KWASOODPORNY DWA termometry