Głowica do destylacji Aabratek na złączu SMS  100 Refluks wewnętrzny Vergrößern

Głowica do destylacji Aabratek na złączu SMS 100 Refluks wewnętrzny

Głowica-100-SMS

Neuer Artikel

Dostępny

227,56 zł zzgl. MwSt.

Mehr Infos

Głowica typu Aabratek na złączu SMS 102mm


Głowica typu Aabratek wykonana w 100% ze stali nierdzewnej 304 na złączu SMS

Zaletą modelu Aabratek jest stężenie destylatu po pierwszej destylacji do 96%. Jednokrotna destylacja pozwala nam na osiągnięcie bardzo wysokiej jakości i szlachetności destylatu.

Głowica wykonana jest z rury 101mm o grubości ścianki 1,5mm. Do głowicy wspawana jest tuleja SMS. Cena dotyczy głowicy. Złącza SMS są bardzo solidne i wygodne w montażu jak i demontażu. Z głowicy wyprowadzona jest rurka Fi 8mm do której przyspawany jest nymel 1/8 cala. Do nypla można przykręcić zaworek precyzyjny iglicowy. Dzięki zastosowaniu zaworu precyzyjnego, regulacja refluksu jest bardzo łatwa.

Aby zapobiec powstawaniu zgorzelin spawy głowicy są wykonywane w poduszce argonu. Kąty w głowicy są idealnie dobrane dzięki czemu uzyskujemy najwyższą czystość i jakość.

Głowica jest bardzo łatwa w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników.


Produkt gotowy do użycia, niemniej zaleca się przemycie wodą wnętrza całego urządzenia. Po każdym użyciu zaleca się przemycie urządzenia ciepłą wodą.


Do schładzania destylatu oferujemy nasadkę chłodzącą dostępną w naszej ofercie oraz inne produkty do destylacji dostępne w naszym sklepie.

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...