DESTYLATOR CLAMP 50 L NIERDZEWNY NA RURZE 50 na złączu CLAMP

DESTYLATOR-50L-R50Dziel

Neuer Artikel

1 282,59 zł zzgl. MwSt.

Mehr Infos

DESTYLATOR 50 L

Destylator typu aabratek na rurze 50.8 mm nierdzewnej gatunku 304, spawana metodą Tig, trawiona zanurzeniowo. Zestaw ze zbiornikiem 50 litrów.

Destylator na złączu CLAMP.

W tego typu destylatorach otrzymujemy za pierwszym razem spirytus wysokogatunkowy 96%. Urządzenie pozwala osiągnąć destylat na najwyższym poziomie czystości.

Świetnie nadaję do destylacji olejków eterycznych , wody jak i roztworów wysokoprocentowych.


Wysokość całego zestawu wraz ze zbiornikiem około 200 cm.

Głowica wraz z spawaną tamką, przy wylocie odbioru. Głowica spawana pod kątem około 105 stopni. Do głowicy nasówana jest nasadka ze spiralą chłodzącą wraz z odpowietrznikiem i dwoma wejściami do wody. Spirala chłodząca wykonana jst z 6 metrów rurki Fi 8.

Kolumna rektyfikacyjna wysoka na 120 cm , wykonana z rurki 50.8 mm nierdzewnej gatunku 304. Kolumne zasypuję się sprężynkami nierdzewnymi i miedzianymi. Na doł kolumny stosujemy zmywak na podtrzymanie wypełnienia. Sprężynki nierdzewne i miedziane również przedziela się zmywakiem, aby one się nie zmieszały. 20 cm od góry kolumny wspawany jest port 1/8 cala na termometr.


Zestaw po otrzymaniu należy pzremyć dokłądnie ciepłą wodą.

W skład wystawionego zestawu wchodzą : zbiornik , kolumna z portem na termometr, katalizator, głowica i nasadka ze spiralą z 3 metrów rurki chłodzącej .

Złacza CLAMP pozwalają na szybie rozmontowanie i zamontowanie poszczególnych zespołów destylatora.Posiadamy destylatory na różnych średnicach rur jak i zbiornikach. Jak i rowniż wykonujemy na zamówienie


Na dole prezentujemy przykładowy schemat podpięcia destylatora :

Jak podłaczyć destylator schemat


x.

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

DESTYLATOR CLAMP 50 L NIERDZEWNY NA RURZE 50 na złączu CLAMP

DESTYLATOR CLAMP 50 L NIERDZEWNY NA RURZE 50 na złączu CLAMP