WZIERNIK WIZJER LATARKA 360 SMS 51mm DESTYLATOR KWASOODPORNY NIERDZEWNY

Wziernik-51-SMS

Nowy produkt

WZIERNIK WIZJER LATARKA 360 SMS 51mm DESTYLATOR KWASOODPORNY NIERDZEWNY

Więcej szczegółów

199,90 zł brutto

Więcej informacji

WZIERNIK KWASOODPORNY NIERDZEWNY 51 MM  Do DESTYLATORA

WZIERNIK KWASOODPORNY NIERDZEWNY 51 MM na złączu SMS.

Istnieje możliwość ucięcia złącza i wtedy otrzymujemy wziernik rurowy.

Wziernik posiada pełny przepływ , szkoło hartowane boro-krzemowe uszczelnione jest od środka specjalnymi uszczelkami odpornymi na wysoką temperaturę i alkohol. Konstrukcja oparta na 4 mocowaniach i prętach. Wziernik wizualnie i jakościowo prezentuje się rewelacyjnie. Bardzo dokładne wykonanie. Zestaw w pełni nierdzewny , wraz z prętami i nakrętkami.

Zasyp wziernika :

Wziernik zasypujemy wypełnieniem pryzmatycznym : sprężynkami i zmywakami, które służą jako podtrzymanie wypełnienia pryzmatycznego.

Możemy zastosować wypełnienie miedziane , bądź kwasoodporne.

Jeśli użyjemy wypełnienia miedzianego , wtedy wziernik służy jako katalizator.

Montaż wziernika :

Jeśli wziernik mocujemy na złączu SMS wtedy montaż jest błyskawiczny, wystarczy tylko spiąć klamrą zaciskową wziernik do kolumny i głowicy.

SZKŁO Boro-krzemowe:

Jest odporne na  agresywne chemikalia zawiera wysoki procent krzemionki i znaczną domieszkę tlenku boru. Może być frezowane,  szlifowane i hartowane. Ma niski współczynnik rozszerzalności cieplnej, wysoka odporność na szok termiczny i zdolność do pracy w temperaturze do ok. 450 °C w dłuższym przedziale czasu czynią ten rodzaj szkła szczególnie użytecznym do pracy w stabilnych warunkach temperaturowych. Również nadaje  się do pracy w niskich temperaturach. Wytrzymuje temperatury do około -196 °C (np. w kontakcie z ciekłym azotem). Podczas rozmrażania należy zapewnić różnicę temperatur nie przekraczającą 100 K.Szkło to jest wyjątkowo odporne na działanie wody, alkaliów, kwasów i substancji organicznych.

Jeśli wziernik wspawujemy do rury , to przed wspawaniem należy go rozkręcić. Odkręcamy nakrętki kołpakowe i nierdzewne kołnierze wspawujemy do rury. Później cały zestaw należy ponownie skręcić i precyzyjnie włożyć szkło do wyżłobienia w kołnierzu.